Subskrypcja

Polecamy

Koenzym Q10 Revolution+ 420mg + 20mg NADH NOWOŚĆ PAKIET 30 DNIOWY WYSYŁKA GRATIS !

Cena: 860.00 zł
Opakowanie i ampułki Q10 Revolution+

Składniki aktywne: koenzym Q10, NADH, witamina E i olej z wiesiołka. W celu wzmocnienia ich działania preparat zawiera również witaminy B1,B2 ,B6 ,B12 ,E , D3, K1 ,K2MK7 ,Niacynę , Kwas pantotenowy . To jedyny suplement dostępny na rynku europejskim zawierający płynny, doskonale przyswajalny koenzym Q10 i NADH.

Czy wiesz, że?

Jak i kiedy go stosować?

Q10 Revolution+ to preparat silnie wspomagający mitochondria, centra energetyczne wszystkich komórek naszego ciała. Dlatego też przejawia działanie o bardzo szerokim spektrum. Na podstawie dotychczasowych badań prowadzonych w centrach naukowych na całym świecie przedstawiamy kilka wybranych kuracji i zastosowań.

Uwaga!

Niniejsze zalecenia nie mają charakteru medycznego i w żadnym wypadku nie zastąpią fachowej porady specjalistów. W szczególności osoby w złym stanie zdrowia, cierpiące na choroby przewlekłe, dzieci i kobiety w ciąży powinny zachować ostrożność i skonsultować suplementację z lekarzem lub farmaceutą.

Braki energii, spadki nastroju

Duża dawka koenzymu Q10 ( 420 mg ) wraz z NADH ( 20 mg ) są idealnym wsparciem dla osób chorych i cierpiących na braki energii. Masz za dużo pracy? Brakuje Ci sił by sprostać wszystkim wyzwaniom dnia codziennego? Udowodniono, że podwyższenie ilości koenzymu Q10 i NADH może znacząco poprawić Twoje samopoczucie.

W celu uzupełnienia niedoborów koenzymu Q10 ZDROWA OSOBA pije 1 ampułkę raz dziennie w trakcie posiłku lub podzieloną na dwie porcje, np : rano i wieczorem przez 2 miesiące. Następnie po upływie tego czasu pij 1 ampułkę co 2 dzień , lub pół ampułki dziennie jako dawkę podtrzymującą. Przez ten czas z pewnością odbudujesz zasoby energetyczne w swoim organizmie oraz podniesiesz stężenie Koenzymu Q10 w osoczu krwi . Po zakończonej kuracji możesz zrobić przerwę i korzystać z Q10 Revolution+ w razie potrzeby (jednak zalecana jest profilaktyka podtrzymująca stężenie w osoczu krwi).Osoby chore piją preparat przez cały okres leczenia , np przed rozpoczęciem chemioterapii , w trakcie i po .

Wspomaganie odchudzania

Zawarte w preparacie koenzym Q10 i NADH to substancje energetyczne przyspieszające metabolizm. Q10 Revolution+ jest słodzony stewią, a jego wartość energetyczna jest pomijalnie mała - dlatego na pewno nie przeszkodzi w zrzucaniu kilogramów. Dodatkowy przypływ energii wspomoże Cię w walce z nadmiarowymi kilogramami, szczególnie jeśli oprócz diety starasz się regularnie ćwiczyć.

Zalecamy regularne stosowanie Koenzymu Q10 Revolution+.

Odżywienie i regeneracja skóry

Koenzym Q10 i olej z wiesiołka mają bardzo dobrze udokumentowany zbawienny wpływ na kondycję skóry. Q10 Revolution+ to unikalny sposób na odżywienie i regenerację skóry od wewnątrz. Z uwagi na naturalny cykl odnowy efekty widoczne są po dłuższym okresie stosowania.

Zalecamy jak najdłuższe spożywanie koenzymu Q10 Revolution+, które nie może trwać krócej niż 2 miesiące. Osoby zdrowe mogą uzupełnić braki koenzymu przez okres 6-8 tygodni .Po upływie tego czasu nie zapominajmy pić 1 ampułkę co drugi dzień lub po pół codziennie jako dawkę podtrzymującą( PROFILAKTYKA ). Wiedza przekazywana przez portal ma charakter wyłącznie edukacyjny i nie stanowi porady lekarskiej w rozumieniu Ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty. Treści zawarte w serwisie w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji ze specjalistą. Informacje tutaj zawarte są oparte na badaniach naukowych i wnioskach z nich płynących. Nie są one jednak gwarancją uzyskania identycznych efektów, gdyż to zależy od indywidualnego stanu zdrowia.Wszelkie roszczenia prawne wobec właściciela serwisu Q10Revolution+ , dotyczące ewentualnych szkód pośrednich i bezpośrednich wśród użytkowników serwisu są wykluczone.