Subskrypcja

Polecamy

Koenzym Q10 Revolution+ 420mg + 20mg NADH NOWOŚĆ PAKIET 30 DNIOWY WYSYŁKA GRATIS !

Cena: 860.00 zł
Opakowanie i ampułki Q10 Revolution+

Składniki aktywne: koenzym Q10, NADH, witamina E i olej z wiesiołka. W celu wzmocnienia ich działania preparat zawiera również witaminy B1,B2 ,B6 ,B12 ,E , D3, K1 ,K2MK7 ,Niacynę , Kwas pantotenowy . To jedyny suplement dostępny na rynku europejskim zawierający płynny, doskonale przyswajalny koenzym Q10 i NADH.

Czy wiesz, że?

Czym jest NADH?

NADH, cudowny koenzym, zwany także Q1 http://www.female.pl/artykul/10959-co-to-jest-nadh . Jego pełna, trudna do wymówienia nazwa to: Dinukleotyd nikotynoamidoadeninowy i znajduje się we wszystkich komórkach naszego ciała.

NADH a stan naszego umysłu

Nie tylko na podstawie przeświadczenia naukowców, ale udowodnionych badań wykazano, że degeneracyjnym procesom w mózgu (degradacji mózgowej) towarzyszy niedobór NADH. Wynika to z faktu, że wszystkie komórki potrzebują NADH, by tworzyć energię, w szczególności natomiast jej produkcja przez komórki mózgowe jest niezbędna do optymalnego funkcjonowana i obniża się wraz z wiekiem. NADH stymuluje również produkcję tak zwanych hormonów szczęścia: dopaminy and noradrenaliny, które mają bezpośredni wpływ na centralny układ nerwowy. W szczególności wykazano niski poziom dopaminy w przypadku chorób degeneracyjnych centralnego układu nerwowego.

NADH stanowi pierwsze ogniwo w transporcie elektronów podczas wytwarzania ATP. Bez NADH wytwarzanie energii nie byłoby możliwe. Tylko wzajemne działanie NADH i koenzymu Q10 umożliwia komórkom prawidłowe funkcjonowanie. Co więcej, udowodniono, że wszystkim degeneracyjnym stanom w mózgu towarzyszy niedobór NADH.

Zbawienny wpływ na choroby układu nerwowego

Udowodniono wpływ suplementacji NADH na pacjentów z chorobą Alzheimera. Regularne zażywanie NADH doprowadziło wszystkich uczestników badania do znacznej poprawy ich symptomów. W szczególności badania przeprowadzone przez austriackiego lekarza Dr. Georg Bikmayera niepodważalnie dokumentują zbawienny wpływ NADH na pacjentów z chorobą Parkinsona. Badanie przeprowadzone 1993 r. na 885 pacjentach cierpiących na symptomy choroby Parkinsona. Stan 80% z nich się poprawił, w przypadku 20% poprawa była znacząca. Warto zanotować, że we wszystkich przypadkach wiek i wczesne rozpoczęcie terapii NADH miały fundamentalne znaczenie.

Wiele badań na całym świecie wskazuje, że suplementacja koenzymem Q10 i NADH przynosi doskonałe rezultaty i znacząco zmniejsza uciążliwość symptomów chorób Parkinsona i Alzheimera. Wszystkie jednoznacznie stwierdzają, że zażywanie NADH tak jak i koenzymu Q10 jest w pełni bezpieczne i nie występują praktycznie żadne przeciwwskazania. Tego musisz spróbować !!!