Subskrypcja

Polecamy

Koenzym Q10 Revolution+ 420mg + 20mg NADH NOWOŚĆ PAKIET 30 DNIOWY WYSYŁKA GRATIS !

Cena: 860.00 zł
Opakowanie i ampułki Q10 Revolution+

Składniki aktywne: koenzym Q10, NADH, witamina E i olej z wiesiołka. W celu wzmocnienia ich działania preparat zawiera również witaminy B1,B2 ,B6 ,B12 ,E , D3, K1 ,K2MK7 ,Niacynę , Kwas pantotenowy . To jedyny suplement dostępny na rynku europejskim zawierający płynny, doskonale przyswajalny koenzym Q10 i NADH.

Czy wiesz, że?

Pozostałe składniki aktywne

Olej z wiesiołka

Zawarty w Q10 Revolution+ koenzym Q10 jest rozpuszczalny w tłuszczach, dlatego olej jest nośnikiem działania preparatu. Ponadto uzyskiwany z nasion wiesiołka tłuszcz jest niezwykle bogaty w zdrowe nienasycone kwasy tłuszczowe i minerały – cynk, selen, magnez, wapń – niezbędne do właściwego funkcjonowania organizmu.

Witamina E

Powoduje dyspersję cząsteczek koenzymu Q10 rozpuszczanych w oleju z wiesiołka rozbijając je na mniejsze, lepiej przyswajalne części.

Witamina D3

W naszym dosyć chłodnym klimacie jej niedobór jest na tyle powszechny, że zdecydowaliśmy się dołączyć ją do składu Q10 Revolution+. Jej odpowiednia ilość w organizmie ma fundamentalne znaczenie dla zachowania zdrowia.

Witamina B12

Niezwykle istotny składnik naszego organizmu. Uczestniczy w procesie tworzenia komórek i transmitorów. Jest fundamentalna dla powstawania czerwonych krwinek, umożliwia syntezę szpiku kostnego w komórkach. Odgrywa również pewną rolę w odtwarzaniu kodu genetycznego i funkcjonowaniu układu nerwowego. Podobnie jak w wypadku witaminy D3 jej niedobór jest powszechny, szczególnie u osób leczących nadkwaśność żołądka.

Stewia

Nie stosujemy cukru, każda porcja Q10 Revolution+ dosładzana jest stewią – naturalnym słodzikiem. Wiedza przekazywana przez portal ma charakter wyłącznie edukacyjny i nie stanowi porady lekarskiej w rozumieniu Ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty. Treści zawarte w serwisie w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji ze specjalistą. Informacje tutaj zawarte są oparte na badaniach naukowych i wnioskach z nich płynących. Nie są one jednak gwarancją uzyskania identycznych efektów, gdyż to zależy od indywidualnego stanu zdrowia.Wszelkie roszczenia prawne wobec właściciela serwisu Q10Revolution+ , dotyczące ewentualnych szkód pośrednich i bezpośrednich wśród użytkowników serwisu są wykluczone.