Subskrypcja

Polecamy

Koenzym Q10 Revolution+ 420mg + 20mg NADH NOWOŚĆ PAKIET 30 DNIOWY WYSYŁKA GRATIS !

Cena: 860.00 zł
Opakowanie i ampułki Q10 Revolution+

Składniki aktywne: koenzym Q10, NADH, witamina E i olej z wiesiołka. W celu wzmocnienia ich działania preparat zawiera również witaminy B1,B2 ,B6 ,B12 ,E , D3, K1 ,K2MK7 ,Niacynę , Kwas pantotenowy . To jedyny suplement dostępny na rynku europejskim zawierający płynny, doskonale przyswajalny koenzym Q10 i NADH.

Czy wiesz, że?

Wzmocnij energię z Q10 i NADH

 • Czujesz, że życie każdego dnia przyspiesza i już brakuje<br> Ci tchu? Mamy na to rozwiązanie...
  Czujesz, że życie każdego dnia przyspiesza i już brakuje
  Ci tchu? Mamy na to rozwiązanie...

Dlaczego Q10 i NADH to najlepszy sposób na odzyskanie energii?

Koenzym Q10 i NADH to naturalne, występujące w każdej komórce ludzkiego ciała substancje odpowiedzialne za transport i wytwarzanie energii. To one umożliwiają komórkom wykorzystanie energii powstałej przy rozkładzie cukrów czy tłuszczu.

Działanie energetyczne NADH znacząco różni się od stosowania środków stymulujących. Z uwagi na praktycznie natychmiastową produkcję energii w mitochondriach, w przeciągu bardzo krótkiego czasu można zauważyć wyraźny przypływ energii. Nie występuje przy tym nadmierna stymulacja, znana wszystkim w przypadku stosowania kofeiny, czy licznych energy drinków (Red Bull). Zamiast tego organizm działa pod wpływem NADH około 8 godzin, w tak zwanej "fazie czuwania", z natychmiastowym dostępem do energii w razie potrzeby.

Q10 Revolution+ uaktywnia naturalne mechanizmy energetyczne w mitochondriach. W przeciwieństwie do stymulantów nie powoduje wycieńczenia organizmu i jest bezpieczny dla zdrowia.

NADH rozwiązaniem dla osób żyjących w stresie

Wykazano, że wszystkim negatywnym zjawiskom występujących w mózgu towarzyszą niedobory NADH. Wynika to z faktu, że wszystkie komórki potrzebują NADH, by tworzyć energię, w szczególności natomiast jej produkcja przez komórki mózgowe jest niezbędna do optymalnego funkcjonowania i obniża się wraz z wiekiem. NADH stymuluje również produkcję tak zwanych hormonów szczęścia: dopaminy i noradrenaliny, które mają bezpośredni wpływ na centralny układ nerwowy. W szczególności wykazano niski poziom dopaminy w przypadku chorób degeneracyjnych centralnego układu nerwowego i tak zwanego zespołu chronicznego zmęczenia.

Obszary zastosowania NADH (Q1) w połączeniu z Q10 są więc w szczególności związane z potrzebą szybkiego dostępu do energii jak i trwałego zwiększenia jej zasobów:

 • Deficyty neurologiczne i chorzy w rekonwalescencji.
 • U chorych na fibromialgię i pacjentów z zespołem stresu pourazowego
 • Dla poprawy stanu zdrowia psychicznego, zmniejszenia niepokoju.
 • Gdy potrzeba zwiększenia aktywności mózgu, np podczas wzmożonej aktywności intelektualnej.
 • Podczas stresu emocjonalnego, gdy szybka poprawa i stabilizacja stanu są wymagane.
 • W leczeniu stanów depresyjnych.
 • We wzmożonej aktywności fizycznej i sportowej.
 • Dla osób wyczerpanych fizycznie i psychicznie, chcących uzyskać szybką poprawę.